Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 31406

HR PROJEKT

HR Projekt to zespół profesjonalnych doradców, coachów i trenerów biznesu. Od ponad piętnastu lat wspieramy Klientów w obszarze zarządzania ludźmi, realizując projekty związane z indywidualnym rozwojem kadry menedżerskiej oraz tworzeniem systemowych rozwiązań w zakresie zarządzania ludźmi w firmie.

Nasze podejście oparte jest na stosowaniu sprawdzonych rozwiązań, wypracowanych w rezultacie wieloletniej współpracy z biznesem,
a także na wynikach badań oraz wiedzy z zakresu 
psychologii zarządzania i psychologii biznesu. Łącząc wiedzę naukową z praktycznym doświadczeniem, zespół konsultantów i coachów pod kierunkiem dr hab. Kingi Lachowicz-Tabaczek, prof na UWr, wspiera firmy oraz pracowników w ich rozwoju.

Specjalizujemy się w prowadzeniu projektów rozwojowych, dedykowanych Kadrze Menedżerskiej. W tym zakresie oferujemy szkolenia grupowe oraz coaching indywidualny. Prowadzony przez nas coaching oparty jest nie tylko na doświadczeniu biznesowym, ale również na szerokiej wiedzy psychologicznej naszych coachów.   

Jesteśmy ekspertami w zakresie diagnozy kompetencji metodą Assessment/Development Center. Wykorzystywane przez nas sprawdzone metody badań pozwalają na uzyskanie rzetelnego całościowego obrazu kompetencji oraz potencjału rozwojowego uczestników.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu i wdrażaniu w firmach rozwiązań systemowych, wspierających zarządzanie ludźmi, takich jak:
- budowanie modeli kompetencyjnych
- diagnoza klimatu organizacyjnego
- wsparcie dla działań systemowych prowadzanych przez Dział HR (wsparcie procesów rekrutacyjnych, ocen okresowych, systemów motywacyjnych, zarządzania przez cele)

Nasze podejście do współpracy z Klientami opiera się na indywidualnej komunikacji, diagnozie sytuacji i potrzeb rozwojowych firmy, 
a także na wspólnym znajdowaniu adekwatnych rozwiązań i działań.